883

Рейли Ранд

Хийумаа, Ляэнемаа и Сааремаа

Olen sündinud 1991. aastal Hiiumaal ning praegu olen ametis majandus- ja taristuministri abina ning MTÜ Lapse Huvikaitse Koja tegevjuhina. Varasemalt olen olnud Noorte Sotsiaaldemokraatide juhatuses nii liikmete- kui majandusvaldkonna juht. Lisaks olen aastaid korraldanud Tartu tudengipäevi ning Eesti suurimat noortekonverentsi Lahe Koolipäev.

Enda jaoks südamelähedasi poliitikavaldkondi olen arendanud läbi mitmete heategevuskampaaniate. Keskkooli ajal algatasime klassikaaslastega heategevuskampaania asenduskodu lastele ning olen juhtinud ka noorsotside kampaaniat „Aita lapsel olla loov“, mille käigus kogusime üle-Eesti lasteaedadele loovtegevuse vahendeid, pöörates sellega tähelepanu lasteaedade rahastamisele.

2014. aastal lõpetasin Tartu Ülikooli sotsioloogia, sotsiaalpoliitika ja sotsiaaltöö erialal. Just inimeste, eriti laste ja perede heaolu on see, mis on mulle oluline, mis peaks minu arvates olema riiklikul tasandil üks olulisemaid prioriteete.

Kuigi õpingud ja töö on mind tänaseks Hiiumaalt ära toonud, on mu süda just seal. Kodusaare käekäik on mulle äärmiselt oluline ning usun, et kõikjal Eestis peab olema inimväärne elada, ka Hiiumaal. Loodan, et elutee toob mind millalgi tagasi Hiiumaale ning usun, et just sotsiaaldemokraadid suudavad Eestit arendada nii, et ka Eesti kaugematest küladest elu ei kaoks.