872

Eve Kislov

Harjumaa ja Raplamaa

INIMESE JA VÄÄRIKA PALGA EEST!

 

Olen läbinisti harju- raplakas. Sündisin ja käsin lasteaias Harjumaal ning koolihariduse omandasin Raplamaal. Olen kahekordse kõrgharidusega: jurist ja käsitöö õpetaja. 

Olulise aja oma tööelust olen olnud riigiametnik, kuid viimased kolm aastat töötan erasektoris kvaliteedijuhina. Süvendatult olen tegelenud riigiabi ja riigihangete teemadega.  Olen alati seisnud nende eest, kes ennast ise piisavalt aidata ei suuda ning pean oluliseks, et kõigil inimestel ja ettevõtjatel oleksid arenguks riigi poolt tagatud võrdse võimalused.

Minu kodu asub Tallinna külje all Muugal. Meil on suur sõbralik pere. Olen kolme juba täiskasvanud lapse ema ning kahekordne vanaema. Naudin tänaseni omakasvatatud puu- ja juurvilju ning ilma oma kolme koera ja kahe kassita ei kujutaks ma oma kodu ettegi. 

Poliitikas olen osalenud pea poole oma elust ning ka kandideerinud varasemalt kahel korral Riigikokku. Praegu olen SDE Maardu osakonna esimees ja naiskogu Kadri tegevjuht. Viimased kümme aastat ma ise aktiivselt valimistel ei osalenud, kuna toetasin oma tipp-poliitikust elukaaslast Peeter Kreitzbergi, kes kahjuks tänaseks on meie hulgast jäädavalt lahkunud ja seetõttu pean oluliseks ka tema mõtete edasiviimist.

Minu unistuseks on, et inimesed saaksid tööle väärilist PALKA IGANÄDALASELT, sarnaselt nendele riikidele, kuhu hetkel meie noored elama ja töötama suunduvad. Olen kindel, et iganädalase palga maksmise mõte laiemat toetust leiab ning see ka enne aastat 2020 ellu rakendatakse.

Eve Kislov